8-dniowe opóźnienie okresu po stosunku bez zabezpieczenia

witam! 5 tygodni temu odbyłam stosunek bez zabespieczenia teraz okrez spuznia sie 8 dni robiłam 3 razy testy conzowe i wszystkie wyszły negatywne cały czas odczuwam llekki bul udołu brzucha tak jak przed okresem ale jego nadal niema zauwarzyłam tez telikatnom wydzieline na bieliznie wczoraj znuw zrobiłam test i wyszedl negatywny . czy to conza?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę zgłosić się do ginekologa. Niezbędna jest konsultacja z lekarzem i badanie kliniczne. Nie można wykluczyć ciąży .