Stres, stosunek bez zabezpieczenia a bolesność brzucha

Kochalam sie z chlopakiem w 2 dzien okresu bez zabespieczenia , ale skonczył w gumie..moj cykl trwa 28 dni stosunek odbyłam w sylwestra tego roku minelo od tego czasu 12 dni,od paru dni odczuwla dziwny bol brzucha i dolnej czesci krzyza? czy moge byc w ciazy?bardzo sie stresuje mozliwe ze to przez stres moglam sobie uroic ciaze? i objawy?dodam ze raz bylo mi nie dobrze ale tylko wieczorem.

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie można wykluczyć ciąży, dlatego dla uspokojenia radziłabym zrobić test ciążowy. A co do urojonych objawów, jest to bardzo prawdopodobne, ze względu na stres i starch jaki Pani towarzyszy.
Pozdrawiam