Adenocarcinoma intrstini crassi

Bardzo Panu dziękuje za odpowiedż w temacie mojej choroby."Adenocarcinoma intrstini crassi G1 pT3N1a. Proszę wybaczyć śmiałość ale bardzo proszę o interpretacje słów które Pan użył "bez tworzenia pakietów i przechodzenia nowotworu przez torebkę węzła chłonnego" Czy to oznacza, że rak nie wyszedł dalej z węzła chłonnego okołoodbytniczego ??? Jeśli nie można odpowiedzieć jednoznacznie tak lub nie to proszę podać w procentach. Dziękuje i pozdrawiam Andrzej

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dokładnie tak. Zacytowane stwierdzenie oznacza, iż nowotwór nie nacieka poza węzeł chłonny. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.