Adenoma tabulare intestini crasii cum dysplasia epithelii glandularum gradus minoris

Co oznacza wynik: Adenoma tabulare intestini crasii cum dysplasia epithelii glandularum gradus minoris. Excisio probabiliter completa.

Aleksander Ropielewski

Gruczolak cewkowy jelita grubego z dysplazją nabłonka gruczołowego niskiego stopnia. Wycięcie najpewniej doszczętne.