Adenoma tubulare low grade brodawki vatera

mam pytanie stwierdzono u mnie adenoma tubulare low grade brodawki vatera czy trzeba to operowac i kiedy to moze zamienic sie w gruczoraka

Witam , nie ma pewności czy wogóle się przemieni w GRUCZOLAKORAKA , a tym bardziej kiedy , konieczna wizyta u specjalisty enterogastrolog lub chirurg onkolog. Oni utworzą plan kontroli. zż