Agnina co 3 tygodnie

Witam. Mój problem jest taki, że co 3 tygodnie choruję na anginę.. byłam już prywatnie u laryngologa i dostałam specjalną kurację ale niestety nie pomogła i na 2 wizycie dostałam skierowanie na wycięcie migdałów, ale ten zabieg odbędzie się dopiero w 2017 roku w lutym bo tyle niestety trzeba czekać.. Zawsze się odpowiednio ubieram, nie piję gazowanych napoi itd staram się zawsze dbać o gardło. Czy zna Pan/Pani sposób na to by tak często nie chorować? żeby się uodpornić?

Po pierwsze, prywatne leczenie czy też nieprywatne leczenie winno być zawsze takie samo czyli solidne i profesjonalne. Poprzedzone odpowiednimi badaniami diagnostycznymi takimi jak wymazy z gardła, badaniami w kierunku zagrożenia chorobą reumatyczną w przebiegu nawracających angin itd, itp. Jeżeli istnieje u Ciebie już zagrożenie chorobą reumatyczną to zabieg usunięcia migdałków w 2017 roku to żarty.