Kaszel i katar a usuwanie migdałów u 3-letniego dziecka

Witam. Moja córka (3lata) ma wskazania do usunięcia wszystkich migdałów potwierdzone przez 2 otolaryngologów. 1 zabieg miała mieć 7.05 ale 3 dni przed dostała anginę i miala antybiotyk. Musielismy przelozyc. Kolejny termin to 21.05.ale ona jest w tej chwili lekko pprzeziębiona. Ma katar i kaszel. W jej stanie ciężkobjest trafić na to,że jest totalnie zdrowa. Taki stan ma miejsce tylko kilka dni w miesiącu! Od stycznia do kwietnia miała 5 razy anginę... Jak ją postawic na nogi w 2 dni?

Dziecko w wieku 3 lat nie ma jeszcze angin, ktoś Cię oszukuje! Migdałki podniebienne usuwamy dopiero po Ósmym roku życia. Do tej pory są one potrzebne do budowania odporności organizmu na przyszłość. Usuń tylko trzeci migdał albo usuń tych doktorów. Zadzwoń.