ak często należy powtarzać zabiegi osoczem bogatopłytkowym przeciw łysieniu?

Witam. Jak często należy powtarzać zabiegi osoczem bogatopłytkowym przeciw łysieniu? Czy jako osoba mająca tylko lekkie zakola i przerzedzone włosu z przodu skalpu mam szansę odzyskać dawną fryzurę? Dodam ze udało mi się zatrzymać wypadanie wosów i w małym stopniu pobudzić je do wzrostu.

Dzień dobry.
Najczęściej seria zabiegów osoczem bogatopłytkowym to 4 zabiegi co 4-6 tygodni. Warto powtarzać podtrzymująco 1 zabieg co 3-4 m-ce.
Jeżeli w miejscu, gdzie stracił Pan włosy są aktywne cebulki włosowe, jest szansa, ze włosy odrosną. Z reguły po tego typu zabiegach z jednej cebulki wyrastają 2-3 włosy.

Pozdrawiam
Iwona Radziejewska