Czy osocze bogatopłytkowe pomoże na porost włosów?

Czy osocze bogatopłytkowe pomoże na porost włosów? Choruje na łysienie androgenowe typu kobiecego od kilku lat. Jednak diagnoza została postawiona bardzo późno,gdy duża część włosów została już utracona. Od kilku miesięcy stosuje minoxidil i biorę tabletki antykoncepcyjne na obniżenie testosteronu, ale włosy nadal mi nie odrastają. W związku z czym rozważam zastosowanie osocza bogatopłytkowego. Czy taki zabieg da efekt i ile minimum należy wykonać serii?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl