Wypadanie włosów po trzech zabiegach mezoterapii głowy osoczem bogatopłytkowym

Mój problem ,to wypadanie włosów. Jestem po trzech zabiegach mezoterapii głowy osoczem bogatopłytkowym. Ostatni zabieg miałam wykonany miesącach temu. Wypadanie włosów nadal się utrzymuje. Czy na efekty w/w leczenia muszę jeszcze poczekać ? Czy można u mnie zastosować jeszcze inne leczenie aby zatrzymać wypadanie włosów ?

Nalezy przede wszystkim wykluczyc przyczyny chorobowe wypadania włosów. W Pani wieku często dochodzi do zmniejszenia pracy tarczycy i objawów niedoczynności. Może się to wiązać z nadmiernym wypadaniem włosów. Poza tym na efekty zabiegów mezoterapii czy z osoczem nalezy zaczekać2-3 miesiące.

Na pierwsze efekty terapii włosów trzeba czekać przynajmniej 3 miesiące od pierwszego zabiegu. Wynika to z fizjologii włosa. Oczywiście można zastosować inne zabiegi jak na przykład Hair filler dr CYJ. Ale ważna tu jest diagnoza wypadania Pani włosów, którą powinien przeprowadzić lekarz. być może trzeba będzie wykonać kilka badań laboratoryjnych aby wykluczyć zaburzenia hormonalne.