Jak zapobiec łamaniu i wypadaniu włosów?

Witam. Co stosować na włosy? Rok temu zbilanoswalam dietę żeby schudnac było dużo białka warzyw owoców, zero slodyczy i od tamtego czasu włosy są osłabione są coraz krotsze, niestety do tego włosy są dziennie myte suszone i prostowane. Stosuje odzywki,maski i odzywki w sprey. Jak zapobiedz łamaniu, wypadaniu? Jak je wzmocnić? Niestety bez dziennego mycia i prostowania sie nie obejdzie.

Niestety, przegrzewanie włosów dodatkowo pogarsza ich kondycję. Tak drażnione, są słabsze, bardziej kruche i cienkie. Nie zmieni tego najlepsza odżywka. Pozostaje zastanowić sie nad zmianą fryzury oraz zastosowanie zabiegów mających na celu odżywienie i pobudzenie mieszków włosowych np. mezoterapia. Może należałoby wykonać badania wykluczając przyczynę chorobową.