Aktywność seksualna po zatorze płucnym

Po jakim czasie od zatoru płucnego mogę rozpocząć aktywność seksualną? Dodam że zator miałem w połowie lutego. Wyniki badań Echo i Ekg też dobre. Dodam że przed zatorem miałem byłem u seksuologa dużo wcześniej i miałem stwierdzone zaburzenia erekcji na tle psychologicznym , raczej chodziło o partnerkę 3 średnio udane stosunki , potem średnia erekcja o poranku , brak spontanicznych erekcji, średnia erekcja w czasie stosunku.Mam przepisany sildenafil , ale większej roznicy nie zauważyłem.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie udać się do seksuologa. Być może konieczne jest rozszerzenie diagnostyki.