Alergia na roztocza kurzu u 6-letniego dziecka

Witam mój synek ma teraz 6lat, z badania krwi i badania na skórze wyszła jemu alergia na roztocza kurzu.(początek 3-ej klasy).Synek bardzo często choruje,często łapie infekcje górnych dróg oddechowych.Proszę napisać jaka jest skuteczna metoda leczenia takiej alergii? gdyż nie mam już siły na ciągłe jego infekcje,pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Prosze udać się z dzieckiem do alergologa aby zalecił leczenie objawowe. Co do częstych infekcji tak juz jest, jedne dzieci chorują częściej (nawet kilkanaście razy w roku) inne rzadziej, zwłaszcza jeśli dziecko uczęszcza do przedszkola/szkoły. 6 lat w 3 klasie?