Alergiczne zapalenie oskrzeli - jak się zachować?

Witam, czy dziecko chorujące na alergiczne zapalenie oskrzeli może wychodzić na dwór?
ponad rok temu

Witam serdecznie.
Dziecko cierpiące na alergiczne zapalenie oskrzeli może korzystać ze świeżego powietrza, natomiast warto unikać ekspozycji na alegeny (pyłki traw, duże zanieczyszczenie powietrza). Proszę też dziecko obserwować i zacząć od stopniowej ekspozycji.
Pozdrawiam.