Alkohol a powiększenie wątroby

witam mam do panstwa pytanie,opowiem od poczatku. rok temu zabrano mi prawo jazdy , bo jechalem z promilami na rok czasu sadownie. Teraz po roku zrobilem badania psychologiczne wyszly dobrze, natomiast lekarskie nie.pani doktor stwierdzila ze mam powiekszona watrobe przez alkohol i zaprosila mnie do siebie za rok na powtorzenie badan i leczenie odwykowe. zaczalem chodzic do pani terapeutki, ktora stwierdzila ze nie jestem uzalezniony od alkoholu i zdziwalil sie czemu akurat mam leczyc sie rok.

Witam, jeśli wsiadł Psn za kierownice po alkoholu to na pewno ma Pan problem. Lekarz wskazuje, ze wątroba rownież wskazuje na nadużywanie alkoholu. Proszę zgłosić sie do terapeuty uzależnień i jeszcze raz skonsultować diagnozę.