Powiększenie wątroby po przedawkowaniu leków

Witam serdecznie jakis czas temu przedawkowalem tabletki wraz z alkocholem nie dawno zrobilem usg i mam powiekszona watrobe lekarz rodzinny przepisal mi sylimarol chcialbym sie zapytac jakie tabletki sa najlepsze na watrobe czy te leki na recepte sa skuteczniejsze od tych bez recepty?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzacego. a jaki poziom enzymów wątrobowych?