Analiza badania krwi u kobiety

Proszę o analizę wyników krwi,kobieta, 29l WBC-11,7 RBC 5,00 HGB 13,3 HCT 40,1 MCV 80,2 MCH 26,6 MCHC 33,2 RDW 13,9 RDW-SD 40,1 MPV 13,1 PLT 215 PCT 0,28 PDW 18,6 P-LCR 52,2 NEUTROFILE 8,82 EOZYNOFILE 0,12 BAZOFILE 0,02 LIMFOCYTY 2,05 MONOCYTY 0,65 Mikr. ocena rozm. krwi gran. segmentowane 76% gran. kwasochłonne 1% limfocyty 18% monocyty 5% OB 5mm/godz W moczu ślad białka, śluz-nieliczne pasma, krw.białe 3-5 w polu widz., krw. czerw.-św. i cz. wył. usiane pole widz., inne-pojed. bakt.

Morfologię można zinterpretować jako mieszczącą się w granicach normy, z tendencją do produkcji "małych" krwinek czerwonych. Obfite miesiączki?
Jest też niewielkie przesunięcie między granulocytami a limfocytami - bakteryjny stan zapalny?
Na pewno trzeba powtórzyć analizę moczu, nie powinno być tyle krwinek czerwonych i białka - badanie wykonane zbyt szybko po miesiączce, a może zapalenie w obrębie dróg moczowo-płciowych?
Pozdrawiam!