Analiza bioptatu pobranego z piersi

Prosze o interpretacje wyników? Bioptat złozony z elementów tkanki tłuszczowej,łącznej i niewielkiej ilości białkowego tła komórek nabłonka gruczołowego nie ma -bioptat-zlozony-z-tkanki-lacznej Materiał został pobrany z piersi lewej

Lek. Magdalena Pikul

WItam!
Wynik sugeruje zmianę łagodną. Ze względu na brak komórek nabłonka gruczołowego można rozważyć powtórzenie badania. Proszę zgłosić się do lekarza kierującego na badanie celem ustalenia wspólnie dalszego postępowania.