Analiza budowy anatomicznej narządów płciowych

Ostatnio zauważyłam po rozchyleniu warg sromowych mniejszych "języczek"w środku pochwy. Wcześniej nie zwracałam na takie rzeczy uwagi, dlatego nieco mnie to niepokoi. Próbowałam dowiedzieć się, czym ów "języczek" jest, ale nie uzyskałam jasnej odpowiedzi. Proszę o pomoc.

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej chodzi Pani o nawis z b!oby śluzowej, jednak bez obejrzenia zmiany ciężko to ocenić, w razie niepokoju sugeruję wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam