Wystająca cewka moczowa z pochwy

Witam. Od kilku miesięcy staram się z mężem o dziecko Zaczęłam stosować npr .Przy okazji obserwacji zauważyłam że z pochwy wystaje mi cewka moczowa i wydaje mi się , że tak nie powinno być . Widać to gołym okiem po rozchyleniu warg sromowych Może to dziwnie brzmi ale nie wygląda to normalnie .To co wystaje jest chropowate Nie boli i nie piecze Czy tak wyglądać to powinno czy jednak nic nie powinno z pochwy wystawać ? Rodziłam trzy razy . Ostatni poród był 10 lat temu

Konieczna jest kontrola lekarza ginekologa. Może pani błędnie interpretować to co Pani zauważyła. Pozdrawiam lek. Dawid Serafin