Anemia i ból żołądka

witam mam anemię od 4 lat zapalenie błony śluzowej żołądka i krwototok błony śluzowej żołądka nie mogę przyjmować żelaza w tab. (na receptę i słabszego bez recep np ascofer) w 10.2014zachorowałam na toksoplazmozę oczną zażywałan encorton przez ponad 2 m-c, od tygodni nie zażywam leków (encorton, magnez, potas,) 2 razy dziennie w trakcie leczenia zażywałam controloc 20mg obecnie bardzo doskwiera mi ból żołądka proszę o radę czym złagodzić ten ból i jakie produkty mają dużo żelaza oprócz wątróbki

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie możliwość ustalenia dalszego postępowania. Być może należałoby zastosować u Pani zastrzyki z żelazem, Proponuję udać się do hematologa.