Zapalenie błony śluzowej żołądka bez obecności bakterii helicobacter pylori

Witam. Niedawno miałam wykonana gastroskopię, podczas której zdiagnozowane u mnie zapalenie błony śluzowej żołądka bez obecności bakterii helicobacter pylori. Mój lekarz POZ zaleciła mi Controloc 20, siemię lniane i dietę lekkostrawną. Od miesiąca przyjmuję leki i w sumie dopiero zaczęłam mięć bóle żołądka, bo wcześniej nie odczuwałam ich wcale i diagnoza była dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Jak jeszcze mogłabym się wspomóc w leczniu?

Trzeba zmodyfikować leczenie czyli zwiększyć dawki leków lub użyć innego. Trzeba w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z lekarzem prowadzącym (dostępność leków na receptę).