Anemia i senność u 19-latki

Witam ! Mam na imię Martyna i zaniepokoiła mnie kwestia. Mianowicie jakoś w okolicach marca byłam u lekarza i wykazało że mam anemie oczywiście brałam leki które zostały mi przepisane i myślałam że jest już w porządku. Niestety jak dwa dni temu poszłam oddać krew okazało się że anemia nie zniknęła a pogorszyło się . Także stałam się bardzo senna i zmęczona mimo że spię więcej i już kilka razy leciała mi krew z nosa. Oto moje wyniki:HGB:10,7; HCT:33,2; MCV:77,3; MCH:24,9; RDW:21,3. Prosze o rade

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest zastosowanie odpowiedniego leczenia. jak wygląda dieta? i spożycie mięsa? a kiedy było ostatnie krwawienie miesiączkowe? proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego.