Anemia i wyniki badań krwi

Z wyników morfologii wychodzi anemia. Niskie niedoborowewyniki w tym hemoglobiny, jedynie biale krwinki i plytki krwi w normie. Ale czerwonych krwinek wskaznik w górę czyli za dużo. Dodam ze wyniki byly robione 5 dni po miesiączce. Co to może oznaczać ? Od kilku miesięcy bolą mnie kości, głowa, nerki... Czasem nie do wytrzymania, ASO W 44 ( NORMA 0-200)

Aleksander Ropielewski

Wyniki mogą sugerować zaburzenie budowy czerwonych krwinek (w związku z ich nieprawidłowym krształtem, mimo prawidłowej liczby krwinek poziom hemoglobiiny nie jest odpowiedni) sugeruję wykonanie badania morfologii krwi z rozmazem ręcznym.