Anemia u 4,5-miesięcznego dziecka

Witam.Moja 4,5 miesieczna corka jest wczesniakiem.Urodzila sie w 8 miesiacu.2 miesiace temu na szczepieniu lekarz zlecil zrobienie morfologii i wyszla jej lekka anemia.Dostawala zelazo start po ktorym wyniki lekko sie poprawily.Potem znow jej zaczelo spadac i dostawala druga dawke zelaza 7mg po czym stanela mi z jedzeniem.Musialam odstawic ta druga dawke i dzis zrobilam jej kolejna morfologie i okazalo sie ze ma anemie.Wynik miala 10.4.Co moge zrobic zeby poprawic jej stan?

Piotr Pilarski

Sugeruję udać się do pediatry celem kolejnej morfologi oraz otrzymania zaleceń. Możliwe, że po raz kolejny dostanie żelazo start które dobrze tolerowała.

Pozdrawiam.