Angioleiomyoma w rozpoznaniu
co oznacza angioleiomyoma takie mam rozpoznanie a w opisie fragm tk tluszcz o wym 15*15*10 mm pokryty czesciowo oselkowatym fragmentem skory 12*3mm , na przekroju w obrebie tk tluszczowej w dnie wycinka bialawy guzek 7*4mm dochodzacy do lini ciecia dolnej , prosze o interpretacje i czy to kontrolowai i czy leczyc

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Jest to naczyniakomięśniak gładkokomórkowy wynikajacy z rozrostu mięśniówki głądkiej naczyń. Jest to nowotwór łagodny i jego usunięcie zapewnia pełne wyleczenie.