Antybiogram z wymazu pochwy

Witam. Mam 32 lata, jestem chora na cukrzycę i endometriozę. Ostatnio robiłam badania moczu i wymaz z pochwy. W pochwie stwierdzono u mnie paciorkowce hemolizujące z gr "B" Streptococcus spp.(++), pałeczki Escherichia coli (+++) oraz grzyby drożdżoidalne Candida albicans(+++). W moczu liczne bakterie. Jakie powinnam zastosować leczenie? Co zrobić by te problemy się nie pojawiły w przyszłości?
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Kiedy duża wada wzroku jest wskazaniem do cesarskiego cięcia?

Jednym ze wskazań do wykonania cesarskiego cięcia jest duża wada wzroku u kobiety. Jak poważna musi to być wada? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o wskazaniach do CC.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Szanowna Pani!

Proszę udać się z wynikiem do swojego lekarza rodzinnego. Leki, które należy zastosować, przepisywane są na receptę. Tylko w przypadku Candida albicans są dostępne maści bez recepty. W przypadku pozostałych wyhodowanych u Pani patogenów, konieczna jest konsultacja lekarza i przepisanie odpowiedniego leczenia.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy