Antybiotykoterapia przy chlamydii trachomatis

Witam kiedyś stwierdzono u mnie chlamydje trachomatis brałem dużo antybiotyków doxycyline metronidazol biseptol azycyne xyvelam do dziś objawy nie ustąpiły typu pieczenie przy oddawaniu moczu pieczenie po orgazmie moje pytanie jest takie czy po takiej ilości antybiotyków wyleczyłem się bo gdzie przeczytałem w internecie że gdy chlmydja dostanie się do prostaty będę ją miał do końca życia, pojawiły się bóle kości i podwyższona gorączka czy to winna chlamydji czy też szukać innej przyczyny?

Występuje u Pana złożony, długotrwały proces chorobowy leczony wielokrotnie antybiotykami. Wydaje się że wszystko jest już wyleczone, jednak tego typu porada przez internet nie jest pełna. Wskazany wywiad, ustalenie ewentualnego żródła zakażenia, oceny wykonanych już badań, wykonanie dodatkowych ... i rozważenie leczenia