Powiększony węzeł chłonny a temperatura

Witam mam taki problem mam powiększony węzeł chłonny wielkości śliwki w okolicy pachwiny prawej nogi na wysokości jąder, mam tęgi zapach moczu ciągłe parcie na mocz żółta sperma, pieczenie po wytrysku, ob crp morfologia w normie wieczorami podwyższona temperatura tak ok 37,5 robiłem badania na hiv kiłe prawie wszystkie weneryczne wyszły ujemne, brałem nastepujące antybiotyki nolicin doxycyline metronidazol biseptol azycyne xyvelam, ale żadnej poprawy nie ma, proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.