Zapytaj lekarza

7 4 0 , 8 1 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Antybiotykoterapia przy zapaleniu zatok a gorzki posmak w ustach

Witam. Lekarz przepisał mi antybiotyk - Unidox Solutab, na zapalenie zatok. Niestety, kilkanaście godzin po wzięciu drugiej tabletki zaczęłam czuć w ustach gorzki smak; po trzeciej tabletce jest trochę bardziej dokuczliwy. Czy może mieć to związek ze stosowanym antybiotykiem? Dodam jeszcze, że biorę także lek osłonowy. Pozdrawiam
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Przewlekłe zapalenie zatok

Przewlekłe zapalenie zatok to uciążliwa dolegliwość. Może utrudnić codzienne funkcjonowanie. Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy