Arytmia nadkomorowa a wskazania do porodu przez cięcie cesarskie

Witam jestem w 39 tyg 2 c pierwszy poród odbył sie przez cc z powodu braku postępu porodu córka ważyła 3650 cierpie na arytnie nadkomorową (ponad 13000 dodatkowych skurczy ) lekarz nie widzi przeciwwskazani do naturalnego porodu czy mam sie czego obawiać ??

Wielce szanowna Pani ! Wskazania takie podaje kardiolog Ponadto brak zgody pacjenki po przebytm cięciu cesarskim, na porod drogami natury, zgodnie z prawem jest wskazaniem do cięcia cesarskiego. Z wyrazami szacunku Marek Bulsa