Astma oskrzelowa, nerwica lękowa i niedoczynność tarczycy oraz pokrzywka

Witam! Mam 25 lat i astme oskrzelową, nerwice lękową i na dodatek teraz okazało się, że (chyba) niedoczynność tarczycy( na którą nie jestem jeszcze leczona)poniewaz jestem w trakcie badan. Od kilku lat borykam się z pokrzywką i nie wiem co jest jej przyczyna ponieważ pojawiła się jeszcze przed braniem sterydów. Miałam robione badania alergiczne z krwi i nic nie wykazały. Natomiast kiedy wezmę leki antyalergiczne pokrzywka łagodnieje. (troche) pozdrawiam Natalia

Witam,

Przede wszystkim trzeba zrobić bardzo kompleksowe i szczegółowe badania. Alergia, pokrzywka, problemy skórne mogą mieć również silne podłoże psychiczne. Warto na to zwrócić uwagę. Oprócz pomocy medycznej, jeżeli ma Pani zdiagnozowaną nerwicę lękową radziłabym skorzystać z pomocy terapeuty.

Pozdrawiam serdecznie,

Anna Mochnaczewska