Pokrzywka uczuleniowa a stosowanie Telfast

Od 3 miesięcy męczę się z pokrzywką uczuleniową. Niby cały czas biorę Telfast (lub jego tańszy odpowiednik) 2 razy dziennie, ale plamy cały czas są i cały czas swędzą. Co mam zrobić? Jak mam to leczyć?

Konieczna jest konsultacja alergologiczna. Zmiany skórne należy natłuszczać i stosować Fenistil zewnętrznie .
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska