Wysypka u 3,5-leniej córki

Witam. Moja 3,5 letnia córka dostała wysypki na skórze dłoni, niewiele ale jednak zaczęły występować na udach i brzuszku... krostki są leciutko zaróżowione lub w kolorze skóry, widzę że córka drapie się tam czasem i na nagach też więc chyba swędzi tylko nie wiem od czego... tak myślałam co było nowe więc kupiłam inny płyn do płukania tkanin teoretycznie bezpieczny Jeelp Family hipoalergiczny więc czy to może być przyczyna... myślałam jeszcze że może za dużo glutenu, ograniczyłam ale krostki pojawiają się nowe... utrzymuje się jej to od 2 tygodni ale nie ma innych objawów typu gorączka czy złe samopoczucie... Odstawie płyn do płukania, do pediatry się zgłoszę jak i to nie pomoże a w między czasie proszę Państwo o poradę. Podaje jej Fenistil 2 razy dziennie 5 kropli od 3 dni ale efektów nie widzę.

Konieczna jest konsultacja pediatry lub dermatologa, dobre efekty przynosi stosowanie emolientów do kąpieli i natłuszczania np. Emolium czy Xera calm i wyeliminowanie z diety cytrusów i słodyczy .
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska