ŁZS głowy i twarzy w 14. tygodniu ciąży

Pytanie do dermatologa. Mam łzs głowy i twarzy, jestem w ciązy- 14 tydzień. Mam problemy z sucha swędząca skórą głowy, do tej pory smarowałam te miejsca- emulsją Emolium i pomaga, ale teraz nie wiem czy moge nadal stosować Emolium będąć w ciąży? jesli nie to , to co? szamponów używam 2: Mydlilnica lekarska- szmpon ziołowy ( włosy tłuste, zmniejsza łojotok) i z Pharmaceris - do skóry łojotokowej- czy je tez można stosować? myję głowe co drugi dzień. bardzo proszę o pomoc! pozdrawiam

Może Pani stosować kosmetyki serii emolium bardzo dobre efekty daje krem sensibio DS + Biodermy i szmpon Medicet Ictamo
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska