ŁZS a stosowanie emulsji

mam łojotokowe zapalenie skóry, dawniej dermatolog polecił mi stosowanie emulsji zoxiderm pomagała na łupież i swedzącą skórę głowy, kiedy mi sie skończyła wszystko powróciło łupież,swędzenie i nadmierne wypadanie włsów.W aptece kupiłam ponownie zoxiderm ale atekarka poleciła szampon pirolam i nasuwa się pytanie czy mogę stosowac ten szampon a o nim tą emulsję czy tylko jedno stosować? do tego biorę tabletki biotebal a czy z nimi mogę stosowac witaminy vitotal?

Proponuję też zastanowić się nad stosowaniem Elidelu na skórę głowy.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska