Czerwone plamy w obrębie głowy a łupież

Witam mam dziwny długo trwały problem na głowie mam czerwone plamy które powodują łupież, ciągle muszę odchrzakiwac bo czuje że siedzi mi coś na gardle i do tego wszystkiego raz na jakiś czas na języku wyskakuje mi biała narosl która znika po paru dniach ogólnie ciągle jestem zmęczony i nadmiernie się poce... Czy dieta antygrzybiczna pomoże coś w tym wypadku ponieważ mój tryb życia nie jest normalny dużo pracuje mało sypiam i nie mam regularnych posiłków ...i napewno nie są zdrowe...

Prawdopodobnie to łojotokowe zapalenie skóry. Ma ono związek z stresem, zmęczeniem i nieprawidłową dietą .Proszę spróbować emulsję Zoxiderm 1 godz. przed myciem głowy natomiast po umyciu nałożyć płyn nawilżający Pellevita.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska