Biały nalot na skórze głowy

Witam,mam problem a mianowicie po umyciu głowy mam biały nalot na skórze głowy po jakimś czasie trochę znika a po kilku dniach robi sie od nowa kiedy umyje głowe robi sie jeszcze gorzej zaznacze że mam owłosioną skóre głowy, proszę o pomoc ?z góry dziękuje

Nalot na skorze owłosionej glowy może być związany z lojotokowym zpaleniem . To schorzenie nasila się przy silnych stresach i diecie bogatej w słodycze i pikantne potrawy. Można zatosowac szampon Stieprox i emulsje Sqamax 2 godziny przed umyciem skory glowy. Najkorzystniej skonsultować się z specjalista dermatologiem.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska