Białe płatki łupieżu na głowie

Witam. Mam 22 lata. Ostatnio podczas czesania zauważyłem że sypia mi sie białe płatki śniegu z głowy. Od razu po Nizoral do apteki. Myję już 4 raz, ale żadnych efektów nie widać , mam wrażenie że jest coraz gorzej. Po umyciu włosów moja skóra głowy jest bardzo sucha, ponadto przylega do niej jakby łupież który dopiero podczas nazwijmy to drapania odchodzi płatkami. Nie wygląda to zbyt estetycznie. Jak sobie z tym poradzić? Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam Adrian
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Leczenie grzybicy

Grzybica to choroba, która może atakować różne części ciała. Jak można się jej pozbyć? Na ten temat wypowiada się ekspert - Agnieszka Bańka-Wrona, lekarz medycyny estetycznej.

Nizoral zawiera środki przeciwgrzybicze i może podrażniać skore proponuję szampony nawilżające , dietę bez słodyczy i pikantnych pokarmów i unikanie stresu. Można zastosować Zincuprin 3x 1 tabletke wspomagająco. Proponuję konsultację dermatologiczną .
pozdrawiam
Iwona Stajkowska

Specjalista w dziedzinie dermatalogii i wenerologii. Członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Akademii Czerniaka. Odznaczona Laurem Pacjenta w latach 2012, 2013 i 2014.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty