Bioderma Sensibio DS stosowana u dzieci

Bioderma Sensibio DS czy to można stosowac u dzieci w wieku 8 lat. Bo miała maść Travocort i schodziło jej po tym i na nowo to nachodzi na głowe . Czy to jest wyleczalne?? jak by mozna było to podac jakąś maść czy szampon żeby to wyleczyc te łojotkowe zapalenie skóry na głowie

Aleksander Ropielewski

Może Pani stosować bioderma sensibio DS u dziecka, odnośnie leczenia to skuteczny jest itrakonazol (np. orungal) a efekty leczenia widoczne są po ok. 1 miesiącu od rozpoczęcia terapii. Są to jednak wskazówki, ponieważ bez możliwości oceny zmian i stanu klinicznego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.