Przebarwienie na dłonie u dziecka

Delikatne Przebarwienie w kolorze kawa z mlekiem w sumie to nawet jaśniejsze na dłoni u dziecka kilku miesięcznego podejrzewam że to nie od slonca bo dziecko jest smarowane kremem z filtrem 50 co to może być od czego? czy są jakieś domowe sposoby żeby to rozjaśnić? Czy u takiego dziecka można jakąś maść lub coś domowego? Pediatra nie widzi problemu ale ja chce się tego pozbyć

Plamy typu "kawa z mlekiem" mogą nie znaczyć nic, jeśli są pojedyńcze, lub mogą pojawiać się w bardzo wielu zespołach o podłożu genetycznym. Należy po prostu obserwować. Nie ma domowych sposobów na ich usunięcie.

Profilaktycznie może Pani skontrolować u dermatologa dziecięcego. Krem z filtrem jak najbardziej proszę stosować, ważne aby miał filtry chemiczne i fizyczne i spf 50.Np Avene, Bioderma, Obagi