Swędzące miejsca na całym ciele

Witam Zaczyna mnie swędzieć i wyskakują bąbelki ala ugryzienie komara(bez płynu w środku) .Miejsce robi się czerwone i okropnie swędzi . Po kilku /kilkunastu minutach całkowicie ustępuje .Swędzące miejsca pojawiają się na całym ciele .Z góry dziękuję za informację. Pozdrawiam

Proponuję konsultację alergologiczną może to być początek pokrzywki.. Można zastosować calcium w celu złagodzenia zmian i emolium do mycia i pielęgnacji.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska