Krwinkomocz, zmęczenie i swędząca skóra na całym ciele

Witam. Od ok. roku w moczu utrzymuje mi się krwinkomcz, dwa razy mocz był czerwony. Jestem też bardzo zmęczona, od 2 miesięcy wieczorami swędzi mnie skóra na całym ciele, ale nie mam wysypki, ponad tydzień pojawiły mi się brązowe przebarwienia pod pachami, mam od niedawna bardzo słabe nogi , a teraz zaczynają także boleć; wydaje mi się że jeden z węzłów pachwinowych mam powiększony, ale mnie nie boli. Co to może być?Do jakiego lekarza się zgłosić? Mam 37l., jestem szczupła, palę papierosy.

W pierwszej kolejności proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego w celu diagnostyki i badań specjalistycznych.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska