Jak leczyć nawracającą pokrzywkę?

Witam, W zeszłym roku mniej więcej na przełomie czerwca/ lipca na udach oraz w zgieciach kolan pojawiła mi się pokrzywka. Siedziały mnie te miejsca. Smarowalam to różnymi masciami (elocom, protopic) niestety nie pomagały. Miejsca te robiły się białe nie opalaly się. Trwało to do września. Później objawy ucichly. W tym roku objawy znów się pojawiły od początku czerwca czerwona pokrzywka. Na początku swędzaca. Zaczęłam stosować fenistil oraz calmapherol i nie swedzą mnie już te miejsca. Ale nadal mam czerwona pokrzywke. Reakcja ta występuje tylko na udach. Zauważyłam że gdy poci mi się noga np. Podczas jazdy samochodem, kontakt z siedzeniem skórzanym i noga. Objawy są natychmiastowe swędzenie i bardziej czerwone plamy. Jak mogę pozbyć się tego problemu? Proszę o pomoc.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.