Astygmatyzm a odpowiednia diagnostyka

Byłam u okulisty - wszystko ok, dziś wróciłam od optometrysty i powiedział, że prawdopodobnie mam astygmatyzm. Bede dalej u niego badana, ponieważ możliwe że mam tylko zanieczyszczoną powłokę oczną czy jakąś tam. Widzę nie wyraźnie B,P,D,O. Czy możliwe, że okulista tego nie zauważył? Badania dzieliło kilka dni. Jestem zadowolona z optometrysty i z badania u niego. Czy jednak upewnić sie u okulisty?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, jesli miała Pani pełne badanie wzroku okulista powinien wykryć wadę i dobrać szkła. W tej sytuacj zalecam powonwną konsultację z okulistą. Pozdrawiam