Diagnoza astygmatyzmu przez optyka

Witam, byłam o okulisty tydzień temu, który stwierdził tylko wadę wzroku i wypisał receptę na szkła. U optyka, optometrysta - rzetelny, długie badanie itd. stwierdził astygmatyzm? Czy powinnam to jeszcze skonsultować? Czy nie ma potrzeby?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli w dobranych przez optometrystę szkłach widzi Pani dobrze to nie ma takiej potrzeby.