Asymetria oczu po przebudzeniu

Witam, man pewien problem Od jakiegos czasu rano po przebudzeniu wide, ze jedno oko jest wyraznie wieksze od drugiego. PO jakims czasie oczy tzn ich wielkosc sie wyrownujeale bardzo niepokoi mine ta wielka asymetria rano. Czy to normalne? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję wykonać zdjęcie aparatem fotograficznym i udać się do lekarza okulisty, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.