Silne bóle oczu i zaburzenia widzenia po przebudzeniu

Witam mam poważny problem z córką ma ona 10 lat,od ponad roku po przebudzeniu uskarża się na silny ból oczu , mówi że nic nie widzi, że ma oczy za mgła , przeszkadza jej światło i bardziokrzyczy co dzień powtarza sie to samo ,po jakimś czasie wszystko mija ,córka pociera oczy wyjmuje jakieś ropki ale nie chce przemyć oczu, mówi że oczka bolą ja jeszcze przez pól dnia później ból przechodzi, niekiedy mówi że naprzkład widzi mnie podwójnie czy poczwórnie, albo że coś widzi, często boli ją głowa

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.