Zaburzenia widzenia przy erozji oka

Witam mam pytanie mój mąż dostał w oko nie chcący workami na śmieci, był w szpitalu i okazało się że ma erozje oka, i erozja oka została wyleczona, ale mówi że widzi za mgła, czy można to jakaś leczyć bardzo proszę o pomoc, mój mąż ma dopiero 34 lata, błagam o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne ponowne badanie okulistyczne, proszę udac sie do specjalisty okulisty