Zaburzenia widzenia po urazie oka podczas gry

Dzień dobry ! Mój syn (14lat) został uderzony w otwarte oko lotką od badmintona i choć to go bardzo bolało , to właściwie początkowo nie było śladu uderzenia na gałce ocznej poza niewielkim zaczerwienieniem ... to się stało wczoraj , dzisiaj rano oko zaczeło go boleć i jest zaczerwienione , widzi przez nie jak przez mgłe po przyłożeniu zimnogo kompresu odczuwa ulgę ; moje pytanie : co powinienem zrobić ? ciągle przykładać zimne kompresy , może podać jakieś kropelki ? Krzysztof

Piotr Pilarski

Syn powinien być zbadany przez okulistę jeśli objawy nie ustąpiły. Sugeruję wizytę w Izbie przyjęć w szpitalu z oddziałem okulistycznym.

Pozdrawiam.